החזון שלנו

ארגון תהליכים והנגשת מידע לבעלי דירות ונכסים למען מקסום התמורות שלהם תוך שמירה על כדאיות הפרויקט ליזם, כל זאת בסביבת עבודה נעימה והוגנת, חברה של אנשים שעובדת עם אנשים למענם באווירה נעימה וראיה אופטימית.

מבחינתנו זו זכות גדולה לקבל את אמונכם וללוות אתכם בתהליך כה משמעותי,

אתם פונים אלינו על מנת שנשיג עבורכם את מירב התמורות ונדע ליצור עבורכם עסקה שתביא שיפור משמעותי באיכות חייכם ולעיתים תשואה גבוה ככל האפשר על דירה שקניתם כהשקעה

אנחנו לוקחים את האמון הזה בשיא הרצינות.

למה מטריה?

אין דרך אחת לגשת לפרויקט, אפשר לחפש יזם, אפשר ליצור קשר עם עורך דין, אפשר דרך אדריכל

אבל הדרך הנכונה ביותר היא בעזרת מטרית שירותים של בעלי מקצוע שתלווה את הדיירים ותיתן את פתרונות הארגון, הידע והתכנון האדריכלי אשר יביאו את הפרויקט למצב מתקדם של ודאות תכנונית מול הרשות, ובסופו של דבר למצב של יציאה למכרז אשר בו ירצו להשתתף החברות היזמיות המובילות אשר יתחרו על הפרויקט.

הצוות המלווה

דני כהן (מייסד)
פרויקטור, מנהל הפרויקט מטעם הדיירים

יליד 1975 בוגר תואר ראשון במנהל עסקים (המרכז הבינתחומי הרצליה), ניהול פרויקטים בבניה מטעם הטכניון, בעל ניסיון עסקי עשיר, בעל רישיון עיסוק במקרקעין והתמחות בתחום ההתחדשות העירונית.

מהווה את הדבק שמחבר בין כל הגורמים בפרויקט, מלווה את הדיירים במהלך הפרויקט בכל הנושאים ומקשר בין הגורמים המקצועיים לבין הדיירים, בין הדיירים לדיירים ובין בעלי המקצוע לבין עצמם, עד סיום הפרויקט.

משרד עורכי דין
ארדיסנט בן נתן - המבורגר עברון ושות'

ארדינסט בן נתן אשר התמזגו עם משרד המבורגר עברון ושות' הינם אחד מחמשת משרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנדל"ן בישראל.

המשרד מתמחה בתחום התכנון והבניה ובכלל זה פינוי בינוי והתחדשות העירונית, כמו כן מתמחה המשרד בשינויי יעוד קרקע ויזום פרויקטים למגורים.

אדריכל
אור-פלטפורם אדריכלים

UR Platform הינו משרד תכנון רב תחומי, העוסק בעירוניות עכשווית.
המשרד הוקם בשנת 2011 על ידי אדר סקר, להוות במה ומסגרת לפעילות אינטרדיסיפלינארית במגוון קנה
מידה מהאסטרטגיה, אדריכלות, תכנון נוף עירוני, ועיצוב, המתמקדמת בפוטנציאל ובאתגרים הניצבים בפני
עיר בת זמננו. המשרד פעיל בזיהוי, המשגה ותכנון של הזדמנויות עירוניות-אדריכליות בעיר עבור מגוון
בעלי עניין ושותפים בפיתוח העיר, הכוללים: עיריות, בעלי קרקע, בעלי נכסים, יזמים.
המשרד מאורגן סביב מספר דסיפלינות, עם רקורד מוכח בהובלת פרויקטים מהשלב הרעיוני תחרותי, רישויי,
הכנה לביצוע ועד אכלוס הפרויקט.

www.ur-platform.com

שמאי/כלכלן
- נבחר אד הוק - ספציפית בכל פרויקט עפ"י התאמתו לפרויקט

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדי שמאים בעלי ניסיון רב הכולל: הכנת חוזים, ניהול מו"מ, ניתוח עסקאות, טיפול בפינויים, הפקעות, רישום נכסים הערכות שווי, טבלאות הקצאה ואיזון, השגות להפחתת מיסוי, הערכות שווי לכל סוגי הנכסים, השגות למס שבח/מס רכישה, הערכות שווי לצורך פירוק שיתוף במקרקעין ועוד.

מפקח בנייה (מטעם הדיירים)
נבחר אד הוק – ספציפית בכל פרויקט לפי התאמתו לפרויקט

בין תפקידיו של מפקח הבניה: אחראי שהמובטח לדיירים בחוזה ובמפרט הטכני אכן יקוים בפועל בבניית הבניין עצמו, פיקוח שהגשת המסמכים ע"י היזם לרשויות תהיה בהתאם לסיכומיו עם הדיירים.

מדוע דווקא אנחנו?

אנשים שעובדים עם אנשים

אנו נהיה לצידכם לאורך כל התהליך, מבחינתנו בתחום התמ"א 38 והפינוי בינוי מדובר בעסקה חברתית לא פחות מאשר עסקה כלכלית, אנו אנשים של אנשים זו הסיבה שבחרנו לעסוק בתחום, אנו לוקחים את האמון שנותנים בנו מאוד ברצינות וזו תהיה לנו זכות אם תבחרו בנו ללוות אתכם בעסקה חשובה כל כך ונקווה שאף תיהנו מהתהליך לאחר שתקבלו מאיתנו את הכלים והמידע ותרגישו ותהיו בטוחים בהחלטותיכם.

אמינות

מטריה, מעצם היותה גוף שלישי ששכרו מובטח ומתנהלת בשקיפות, אינה מוטת רווח ועל כן מהווה גורם מאזן וניטרלי אשר שומר על אינטרס הדיירים אורך כל התהליך. ביכולתה של מטריה לצמצם את חוסר האמון בין הדיירים ליזמים או בינם לבין עצמם וכן לצמצם את חוסר הידע והמקצועיות אשר מונעים פעמים רבות את ביצועו של הפרויקט.

ניסיון

הניסיון המקצועי המצטבר שלנו כבעלי מקצוע כל אחד בתחומו וככלל מאפשר לנו לתת השירות הטוב ביותר בסיוע וליווי דיירי בניין בתהליך תמ"א 38/ פינוי בינוי, להעמיד לרשותם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, תוך ליווי ובקרה לאורך כל התהליך.